İletişim

[contact-form-7 id="3464" title="İletisim"]

International Film Studios, Dreamlife Production

Börü 2039

Börü 2039 Dizi

VFX Efektlerini hazırladığımız Börü Dizi ve Börü Filminden sonra Börü 2039, adından da anlaşılacağı üzere 2039 yılında ve Türkiye’de geçiyor.

Zaman çizgisi videosu 1 Ağustos 2016 tarihinde başlıyor. Buna göre Kemal Boratav bilgisayar ekranında beliren gizemli yazılar aracılığıyla Kızıl Elçi olarak adlandırdığı bir kaynaktan mesajlar almaya başlıyor. İkazların açılış cümlesi hep aynı: Sakin ol, plana güven. Bu kâhin ona karanlık ve kaçınılmaz bir geleceğe hazırlanması için talimatlar vermeye başlıyor.

Tarih 9 Ocak 2020’yi göstermeye başladığında, Covid-19 virüsü kaynaklı ilk ölüm gerçekleşiyor. Haziran 2021’de pandemi aşılar sayesinde yavaşlamaya başlıyor. 10 Kasım 2023’te ise Türk Polis Özel Harekat taarruz timi BÖRÜ, resmi kayıtlardan siliniyor. Ardından hikâye hızlanıyor.

Yeni salgın hastalıklar, doğal felaketler, bitcoin dünyası, Ay madenciliği, kuantum bilgisayarlar, göçmenler, Mars kolonileri gibi şu an dünyamızın parçası olan ve geleceğimizi şekillendiren birçok konuya dokunan yapım; BÖRÜ dizisinden tanıdığımız karakterleri de geri getirecek.