İletişim

[contact-form-7 id="3464" title="İletisim"]

International Film Studios, Dreamlife Production

Image Alt

Dünya Malı Eksi Bir

Yönetmenliğini Uygur Akkaya’nın yaptığı; başrollerini Berk Hakman, Erkan Köse, Asena Tuğal, Serhat Özcan, Turgay Tanülkü, Altan Erkekli ve Uğur Yücel’in paylaştığı 3 filmlik seriden oluşan “Dünya Malı” filminin ilki “Eksi Bir” 17 Mayıs 2024 de vizyona girmeye hazırlanıyor.

Jenerik şarkısı Hande Yener tarafından hazırlanan, Mehmet Erdem’in konuk sanatçı olarak yer aldığı Dünya Malı Eksi Bir filminin yapımcılığını ise Erman Biçer, Uygur Akkaya ve Erkan Biçer üstleniyor.
Macera, suç, komedi, duygusal ve sıra dışı temalı Dünya Malı Eksi Bir filminin senaristleri arasında Galaxy Yazarları Salih Tahir, Korkut Soylu, Erkan Köse, Uygur Akkaya, Erman Biçer ve Tolga Mert yer alıyor.

Dev Kadrolu, Macera Dolu Bir Film
Hırslı ve gözü pek bir genç olan Vural, ustası Suphi ve kumarhane patronu Haluk’un ve diğer karakterlerin yaşadığı hikayeleri anlatan film 17 Mayıs’ta vizyonda olacak. Filmde Vural, ustası Suphi hapse girdikten sonra kumarhane patronu Haluk’un yanında çalışmaya başlar. Fakat vicdanı rahat değildir, zira ustasına tuzak kurup hapse yollayan şimdiki patronu Haluk’tan başkası değildir. Vicdanı ağır basan Vural, ustasının intikamını almak için fırsat kolluyor ve filmin hikayesi de bu şekilde başlamış olur.
17 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak olan film, etkileyici olaylarla izleyicileri filmin içine çekmeyi hedefliyor.  Filmin görsel efektlerini ise firmamız DREAMLIFE STUDIOS üstlenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Künye:
Yönetmen: Uygur Akkaya
Oyuncular: Berk Hakman, Asena Tuğal, Erkan Köse, Serhat Özcan, Altan Erkekli, Turgay Tanülkü ve Uğur Yücel
Senaryo: Galaxy Yazarları Salih Tahir, Korkut Soylu, Erkan Köse, Uygur Akkaya, Erman Biçer, Tolga Mert
Kurgu: Galaxy Movie Studios
Müzik: Alper Atakan – Mehmet Erdem – Hande Yener
Yapımcı: Erman Biçer, Uygur Akkaya, Erkan Biçer
Yapım yılı: 2022 – 2023
Yapım Firması: Galaxy Movie
Türü: Macera, Suç, Komedi, Duygusal, Sıra Dışı